PR: Outdoorová predajňa Adamsport v Ružomberku

21.11.2015
pr-outdoorova-predajna-adamsport-v-ruzomberku

Zima sa blíži a s ňou aj sezóna veľkých očakávaní pre milovníkov zimných športov, ostatne ako vždy... :) Základným predpokladom športových a turistických radovánok je okrem počasia aj kvalitný výstroj a všetok matroš, ktorý k danému športu alebo činnosti patrí. Kde ho ale vziať? Ehm, teda kúpiť, samozrejme...

Možnosti sú nepreberné, množstvo firiem a predajcov sa predháňa v tom, aby ukázali akí sú dobrí.

Dnes si predstavíme jedného z nich, outdoorovú predajňu Adamsport v Ružomberku. Už samotná poloha na križovatke hlavných ťahov signalizuje, že by sa nemalo jednať o nejakého zastrčeného utajeného hráča. Ružomberok je obklopený horami a vystrojiť bude treba domácich, ale aj cezpoľných outdooruchtivých nadšencov.

Samotnú predajňu nájdeme v centre Ružomberka na ulici Karola Salvu 9. Autom sa dá zaparkovať priamo pred obchodom. Predajňa síce nie je obrovská, na aké sme zvyknutí z obchodných centier, ale je zato až preplnená tovarom tých najrenomovanejších značiek. Majiteľ a šéf Patrik alebo niekto z jeho tímu vás rád prevedie pomedzi preplnené regále a poukazuje vám vychytávky a tajné tipy, prípadne poradí, čo by vám najlepšie pomohlo splniť vaše priania.

 

 

Adamsport_Ružomberok

 

Patrik sa rozplýva nad tým, ako sa snaží byť čo najbližšie zákazníkovým prianiam,  z rôznych značiek sa špecializuje na tie najväčšie čerešničky na torte. Montujúc viazanie pred nadchádzajúcou zimou rozpráva o tých najväčších cenových bombách, vychytávkach a tajných tipoch, ktoré má nachystané hlavne pre skialpinistov. Záleží mu pritom hlavne na tom, aby si zákazník našiel ten najlepší možný tovar za čo najlepšiu cenu.

Navštíviť pred zimou Adamsport a len si tak pre zaujímavosť pozrieť, čo a za čo, určite nebude zlý nápad. Tu ale Patrikove nadšenie zďaleka nekončí. Je veľkým fanúšikom nových technológií a hneď sa rozhovorí o internetovom obchode a jeho úspechoch. V E-shope Adamsportu nájdete množstvo tovaru, ktorý je stále na sklade, tovar odporúča porovnať na www.heureka.sk

 

 

pred_zimou_sa_oplatí_prísť_pozrieť

 

Na webovej stránke obchodu nájdete však oveľa viac. V blogu www.kopce.sk si môžete prečítať recenzie, testovacie články, ale aj množstvo reportáží a tipov. Jedinečným je podľa Patrika vlastný videoblog s krátkymi videjkami, ktoré predstavujú jednotlivé výrobky na E-shope www.adamsport.eu . Záujemcovia, ktorí chcú nakupovať cez internet, si takto môžu výrobok poriadne poobzerať a dozvedieť sa o ňom množstvo cenných informácií.

A na záver Patrik dodáva: "Chcete skialpovať a nemôžete si dovoliť kúpiť celý výstroj naraz? Skialpujte na splátky! Akceptujeme Cetelem aj Quatro".

 

Veľká vianočná súťaž s Adamsportom! viac info tu:

www.adamsport.eu/sutaze-ezp-41.html

 

 

 

 

 

 

 

Fotky PR: Outdoorová predajňa Adamsport v Ružomberku

Diskusia

RE: PR: Outdoorová predajňa Adamsport v Ružomberku
Patrik Lupták (manager@adamsport.eu ) - 24.10.2016
V novom šate s množstvom služieb, akcií, vernostnéhých systémov nájdete širokú ponuku aj na outdoor eshope https://www.adamsport.eu/

TOP Partneri

https://www.sloger.sk Eshop davorin.sk Eshop davorin.sk Eshop davorin.sk JM SPORT Eshop davorin.sk

Podpor Vetroplacha

Odporúčame vidieť

Partneri